باسمه تعالی

با سلام

               به استحضار دوستان عزیز می رساند که هزینه های جاری دهیاری معمولااز در آمد های محلی  تامین می شود و دولت بیشتر بودجه های عمرانی در اختیار دهیاری قرار می دهند که آن هم امسال تا کنون هیچ مبلغی به دهیاریها ابلاغ نگردیده است. همان گونه که مستحضرید در شهرها به نحوه های مختلف شهرداریها کسب در آمد می نمایند ولی در روستا معمولا این موقعیت ها فراهم نیست.

 لذا پیشنهاد می گردد دوستان هر ماه مبلغی را به عنوان هدیه ویا ... به حسابی که به نام در آمد های محلی دهیاری ایراج در پست بانک ایراج افتتاح گردیده واریز نمایند تا امکان خدمت رسانی بیشتر به هم ولایتی ها فراهم گردد.قبلا از الطاف شما عزیزان سپاسگزاری می گردد و امیدواریم که در این راه هم چون گذشته همکاری خویش را بیش از پیش مبذول فرمایید.

 

شماره حساب 01-00020313-02-13-1045  به نام دهیاری ایراج  در مرکز

پست بانک ایراج افتتاح گردیده است.

 

/ 3 نظر / 29 بازدید
خودمونی

جناب اقای عشقی با سلام وخسته نباشید وارزوی موفقیت برای حضرتعالی جهت استحضار به اطلاع میرسانم با توجه به اجرای شدن ایین نامه داخلی بانکها در خصوص دریافت وجه در ازای خدمات بانکی این روزها دیگه کسی جرات نمی کند به بانکها سربزند. ولی بنده ی حقیر از شما وهمکاران محترمتان در شورای اسلامی روستا درخواست پیگیری مجدانه درخصوص احداث خانه های سازمانی در پیسار ایراج را دارم وهمچنین باتوجه به گسترش شهرک امام حسین در قسمت جنوبی جاده خواهشمندام از هم اکنون در فکر گسترش و ایجاد فضای سبز مناسبی برای این محله باشید . به امید حق.

اباذر نجفی

با سلام و خسته نباشید و تشکر از دوست عزیزم جناب آقای عشقی . طرحی که جنابعالی به دنبال اجرایی کردن آن هستید خیلی خوب است ولی فکر می کنم بسیار زمان بر و به نوبه خود هزینه بر باشد و از همه مهمتر نیاز به فرهنگ سازی عمیق دارد . این طرح چندین سال قبل هم مطرح شد که کار به دعوا و نزاع کشید و مسکوت ماند . مساله دیگر اینکه دشت ایراج مانند مزارع اطراف چوپانان یکدست نیست که هر عمل اصلاحی را بتوان به سادگی روی آن انجام داد و مهمتر اینکه دشت ایراج بیشتر شامل باغ های پلکانی با درختان متنوع است تا زمین زراعی بنا بر این تکلیف کسی که چند باغ و زمین در جاهای مختلف ( نزدیک و دور از سرچشمه ) دارد و در جاهایی تک زمین و تک درخت دارد چه می شود . در حالی که همه مالکین روی کوچکترین نهالهای خود حساسیت بسیار دارند و البته حساسیت بجایی است ... به نظر حقیر اگر در مورد کیفیت و نحوه انجام کار و جزییات طرح(به طور ویژه در دشت ایراج )توضیح بفرمایید روشنگری بیشتری می شود . با تشکر از تمامی زحمات شما

خودمونی

جناب اقای عشقی باسلام و باتشکر از زحمات حضرتعالی در خصوص مطالب جدیدی که بعد از اعلام شماره حساب دهیاری در وبلاگتون نوشتید ولی من نمیدونم هرچی سعی کردم مطالب جدید را بخونم موفق نشدم ... شاید چشمهایم ضعیف شده,ولی از انجاییکه بنده هم ایراج را خیلی دوست دارم طرحهای که به ذهنم میرسه تو اینجا مینویسم حالا تاچه حد مقبول بیفته و امکان پذیر باشه . دهیار محترم روستای ایراج پیشنهاد میگردد: در راستای بازسازی وترمیم نمای(کاهگل کردن) دیوارهای که در مسیر اصلی بافت قدیمی روستا قرار دارد(خصوصا ذیوارهای که جهت عریض شدن راه در تیر رس کلنگهای بی رحم قرار گرفتن) در ایام عید از هم اکنون تدارکات لازم را ببینید و با یک اعلام عمومی از همگان دعوت بعمل اورید تا در این کار زیبا پسند شرکت فعال وگسترده داشته باشند ودرپایان نیز یاد اور میگردد جهت جمع اوری وجوهات از مردم بهتر است ابتدا طرح را اعلام وسپس شماره حساب ارایه شود. باتشکر.